D O Ğ A L I Z

Beralife olarak 2016 yılından bugüne Uşak iline bağlı Kızılcasöğüt Kasabasında kendi tarlalarımızda yetiştirdiğimiz mahsülleri ve doğadan topladığımız bitkileri doğal gıda ve kozmetik ürünleri haline getirip siz değerli doğal severler İle buluşturmaktayız. Kuruluşumuzdan bu güne kadar attığımız sağlam adımlarla Kalite ve Müşteri Memnuniyetine verdiğimiz önem, sektörümüzde bizi köklü firmalar arasında ilk sıralara taşımıştır. İlk olarak Aspir Yağı üretimiyle başladığımız bu yolculuk, yoğun ilgi ve alakanızla şu an 300 çeşiti aşkın doğal ürün yelpazemizle devam etmektedir.Türkiye genelindeki 8 şubemiz ve yurtdışındaki 3 noktamızla perakende hizmet verirken aynı zamanda 28 ülkeye de ihracat gerçekleştirmekteyiz. Hedefimiz ilk gün ki heyecanımızı koruyarak, %100 müşteri memnuniyeti ve %100 doğal ürünlerle sektörün öncüsü konumunda kalmaya devam etmektir.

YAĞLAR


Hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmayan, soğuk ve normal sıkım yöntemleriyle sizler için hazırladığımız ürün yelpazemize her geçen gün yenisini eklemekteyiz.

Cilt bakımı, masaj, vücut sağlığı gibi birbirinden faydalı doğal ürünlerimizi kullananlar, %100 müşteri memnuniyetle Beralife ailesine katılıyor, sizleride aramızda görmek isteriz.

Ürünleri İncele

SİRKELER


Katkısız ve doğal yöntemlerle hazırladığımız sirkelerimizi yemeklerinizde gönül ferahlığıyla kullanabilirsiniz.

Bol miktarda magnezyum, potasyum, fosfor, demir, florin ve bakır gibi mineraller içermektedir. Sizin için hazırladığımız sirkelerimizden alarak denemenizi tavsiye ederiz.

Ürünleri İncele

DİĞER
GIDA ÜRÜNLERİ


Şekersiz Yer Fıstığı Ezmesi, Beyaz Çaylı ve Mateli Bitkisel Form Çayı, Kırmızı Helva, Uşak Tarhanası ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her bir ürünün içeriği, zamanında ve yöresinde toplanmış nadide ürünlerden, el değmeden hazırlanarak sizlere en doğal haliyle sunulmuştur.

Ürünleri İncele
WhatsApp WhatsApp
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön