Ödeme ve Teslimat

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kontrollü gönderi talep eden müşterilerimiz ekstra ücrete tabii tutulur. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Siparişleriniz kargoda zarar görmemesi için balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Kargoda oluşabilecek bir zarardan dolayı firmamız sorumlu olup , kargoda zarar gören ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişleriniz PTT Kargo ile gönderilmektedir. Siparişiniz hakkında sistemde kayıtlı mail adresinize kargo bilgisi gönderilecektir.

Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz 10 (on) gün sonrasında tekrar tarafımıza geri iade edilecektir. İade durumunda siparişiniz hakkında tarafımızca aranıp bilgilendirileceksiniz.

2.Sevkiyat
Siparişleriniz en geç 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

3.Gizlilik
Sistemde kayıtlı olan bilgileriniz hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Siparişlerinizin teslimatı PTT Kargo veya Yurtiçi Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir. PTT kargo ücreti 10 TL Yurtiçi kargo ücreti ise 20 TL'dir. Sitemizde bulunan tüm ürüler için 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz Ptt Kargo imkanı bulunmaktadır.

Bu uygulamalar sadece Türkiye için geçerlidir. KKTC'den verilen kredi kartı siparişlerinde ASPOS kodu belirtildiği taktirde siparişler bu bölge için de aynı şekilde geçerlidir.

4.Siparişten Vazgeçme Bedeli
Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Bu sebebten dolayı kargolarını teslim almayan müşterilerimiz gidiş geliş kargo ücreti olarak 20 TL ödemek ile mükelleftir.

Ödemelerinizi "Berkay Tuncay - İş Bankası IBAN: TR280006400000137300354819" hesabına yapıp bilgisini göndermenizi rica ederiz.
WhatsApp WhatsApp